Kliknutím na tlačítko „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení pro zlepšení navigace na stránce, analýzu používání stránky a podporu našich marketingových aktivit. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Kvalifikace a certifikáty

Nutriční coaching

Pain-Free Performance Specialist Certification

ČAK titul – Profesionální mistr ČR v K1

Lektorské minumum

BioForce Conditioning Certification

Neuro-jazykový coach

Příběhy chlapů, kteří se postavili výzvě a změnili svůj život

Přečti si příběhy mužů, kteří se postavili výzvě a změnili své životy.

Online program

Online program

Z počátku trochu zajímavé vyhlížející program piný otázek a úkolů mě úpině neoslovoval, ale protože člověk který ho stvořil mě už několikrát přesvědčil, že naprosto přesně ví co dělá šel jsem do toho.

číst více

Po té co jsem tuto výzvu pročetl a prostudoval jsem zjistil jak dokonalý nástroj mám ve svých rukou. Tento program je dokonalý tím že nikomu nic nenutí každý má možnost zvolit si svoji vlastní cestu i směr kde chce posunout svoje hranice dál ať je to fyzická kondice, osobní život, práce nebo třeba vztah. Tento program je skvělým vodítkem jak by se měl Chlap chovat, ale určitě nás nechce vychovávat naopak dokáže otevřít oči v tom jak se rozhodovat a za svým rozhodnutím si stát , objevovat chyby analyzovat je a poučit se z nich. Uvědomit si v životě priority a věnovat se jim, naučit se stanovit si cíle a z neúspěchů pochopit jak velký mají přínos pro další posun. Jedinou podmínkou v tomto programu je zpětná vazba také dokonalé řešení protože pokud něco shi člověk sám sobě možná lehce zklame ale když vidí že bojuje celý tým i když každý anonymně nevzdá se. Jsem rád, že jsem mohl být součástí tohoto programu protože změny ke kterým jsem se odhodlával velice dlouho jsem nakonec ke svému prospěchu vyřešil během pár dní. Chtěl bych ještě nakonec říci Všem kteří budou určitě tento program zatracovat, pomlouvat a odsuzovat až se uvidíte v zrcadle podívejte se sami sobě do očí a věnujte jenom pár okamžiků tornu abyste si řekli jestli jste se svým životem spokojeni. A jestli začnete jen chvilku pochybovat kopněte do svého EGA a do svých špatných návyků a zkuste se pustit do programu, který vám dokáže, že jen vy dokážete cokoliv změnit a že vy na to máte. Díky Libor Tlapák

číst méně

Libor

Věk:

52 let

Tuk:

Svaly:

Online program

Online program

Zúčastnil jsem se výzvy Befighter committed. Jako spousta ostatních kluků, chlapů, mužů mám spoustu plánů co chci udělat, co chci změnit, ale všechno zůstávalo jen v hlavě, v rovině snění.

číst více

Po přihlášení do výzvy jsem od Kuby dostal přesné a snadno uchopitelné informace, jak určitých věcí dosáhnout a jak to změnit. Naučil jsem se velmi jednoduše začít plánovat věci dopředu, krok za krokem, uvědomovat si přítomnost, neplýtvat energii na problémy, které nedokážu změnit. Umím si stanovit cíl a body, které musím splnit, abych se do cíle dostal. Tohle mi dala výzva. Určitě doporučuju všem, kdo váhají. Jen upozornění: Kuba vám vysvětlí cestu, poradí, dá energii. Změnit váš život musíte sami. Stačí jedna věc. Být bojovník.

číst méně

Rudolf

Věk:

37 let

Tuk:

- 3,5 kg

Svaly:

+1 kg

Online program

Online program

Je to pro mě a myslím i pro vás nový a komplexní způsob, jak se zlepšovat a to jak fyzicky, tak psychicky. Hlavní výhody jsou skvělé výsledky ve fyzické kondici a psychické pohodě.

číst více

Tento program trvá čtyři týdny a má jasně stanovený plán. První týden se zaměřuje na stanovení cílů, druhý na zvyšování energie, třetí na hledání hlubšího smyslu a poslední na plánování do budoucna. Nechá se přizpůsobit podle toho, kde se právě nacházíte ve svém životě a pomáhá vám stanovit si jasné cíle a strategie, jak je dosáhnout. Tento program také nabízí možnosti sebepoznání a sebereflexe, což je důležité pro osobní růst. Program se zaměřuje na duševní a emocionální zdraví, učí vás, jak zvládat stres, zlepšovat koncentraci a motivovat sami sebe. Program také pomáhá vylepšit komunikaci s ostatními a zlepšit vztahy. Celý program je podpořen silnou komunitou, která vám poskytne dodatečnou podporu a motivaci. Já osobně jsem s tímto programem velmi spokojen. Zlepšil mi fyzickou kondici, zvýšil energii a pomohl mi zlepšit můj duševní stav. Doporučuji tento program každému, kdo hledá komplexní způsob, jak se zlepšovat. Můj největší problém bylo plánování času, ale díky jasně strukturovanému pracovnímu sešitu jsem si uvědomil jak je plánování jednoduché. Ps. Jen si najít trochu času. Co bych chtěl ale vyzvednout ale ze všeho nejvíc je práce Kuby Krofty který sám prochází svým intenzivním seberozvojem, tyto informace destiluje a následně přináší seberozvojové programy jako je skvělý BEFIGHTHER 28 COMMITTED. KUBO DÍK

číst méně

Martin

Věk:

45 let

Tuk:

Svaly:

Posilni každý aspekt svého života

Objev nový smysl života s kurzy pro moderní muže: Zlepši zdraví, kondici a překonej syndrom vyhoření!

OSOBNÍ PROGRAM

Při osobní účasti v Hradci Králové tě čeká nejen rozvoj mentální síly moderního muže, ale i aktivní fyzický trénink 3-4x týdně. Doplň svůj program pravidelnými konzultacemi a společnými akcemi pro maximální podporu a efektivní růst.

✓ Společně v týmu

✓ Osobní přístup

✓ Rychlejší výsledky

online PROGRAM

Zlepši dovednost self-leadershipu s naším strukturovaným programem. Na základě ověřených metod Tě povedeme krok za krokem k dosažení stanovených cílů a odemknutí plného potenciálu.

✓ Kdykoliv 24/7

✓ Komfort domova

✓ Neomezený přístup