Kliknutím na tlačítko „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení pro zlepšení navigace na stránce, analýzu používání stránky a podporu našich marketingových aktivit. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

kontaktUJTE NÁS: SPOJME SÍLY!

Rezervujte si bezplatnou konzultaci, pokud máte speciální otázky na náš fitness kurz, online kurz či firemní workshop.

Bílá ikona email

email

Napište nám a my se co nejdříve ozveme zpátky.

Bílá ikona telefon

online konzultace

Spojme se v rámci online schůzky přes Zoom.

Bílá ikona adresa

tělocvična

Adresa tělocvičny pro fitness kurz a teambuildingy.

Často kladené otázky k programu

Mohu se zúčastnit pouze dopolední části workshopu bez fyzické aktivity?

Ano, je možné se zúčastnit pouze dopolední části workshopu, která zahrnuje interaktivní přednášku a diskuzi. Pro tyto účastníky nabízíme zvýhodněnou cenu. Informace o ceně a registračním procesu pro tuto část najdeš v popisu webu nebo v registračním formuláři.

Je možné se přihlásit jen na odpolední fyzickou část?

Účast na odpolední fyzické části bez účasti na dopoledním programu bohužel není možná. Důraz se klade na komplexní přístup, kde teoretické poznatky předcházejí praktické aplikaci, aby účastníci měli plný přehled a byli správně připraveni na fyzické aktivity.

Co potřebuji s sebou na odpolední - fyzickou část workshopu?

Doporučujeme vzít si pohodlné oblečení vhodné pro fyzickou aktivitu (tričko a kraťasy), sportovní obuv, láhev s vodou, ručník a osobní hygienické potřeby pro vaše pohodlí.

Bude to bolet? Nemám žádné zkušenosti ani kondičku.

Netrénuješ pro hollywoodskou bojovou scénu ani nevstupuješ do boxerského ringu s Tysonem. Praktická část workshopu může být v bezkontaktní formě. Jasně, budeš boxovat, kopat, krčit se a možná při tom dokonce vypadat nebezpečně, ale nemusíš dostávat ani dávat skutečné rány. Žádné podlitiny nebo vyprávění příběhů o tom, že "měl si vidět toho druhýho"😅 Zahájení nového tréninku je o překonávání osobních bariér, ne o lámání kostí.

Jak se mohu zaregistrovat?

Registrace probíhá online přes náš webový formulář. Po vyplnění všech potřebných údajů a provedení platby obdržíš potvrzující email s dalšími instrukcemi.

Co když se workshopu nemohu zúčastnit po zaplacení?

V případě, že se nemůžeš zúčastnit, umožňujeme převod registrace na jinou osobu. Vrácení peněz je možné do 24 hod před plánovaným začátkem akce, přičemž bude odečten z vrácené částky administrativní poplatek 199 Kč.

Mohu si vzít s sebou vlastní oběd?

Ano, pokud máš speciální dietní požadavky nebo si jen preferuješ vlastní oběd, určitě si ho můžeš vzít s sebou. Na oběd se budou ale prostory opouštět, tudíž je třeba vymyslet, kde si oběd sníš.